T eknik Servis

Kombi Arıza ve Bakım;

Liebe yoğuşmalı kombi markasının sahip olduğu Türkiye geneline yayılmış uzaman yetkili teknik servis ağı, satış sonrası hizmete verdiği önemin bir yansımasıdır. Kombinizin uzun kullanım ömrünü sürdürebilmek için rutin bakım ve teknik servis hizmetlerini aksatmamanız oldukça önemlidir.

Bu bakımların yetkin mühendis ve teknisyenlerce yapılması kombinizin yüksek verim, düşük yakıt tüketimi ve sorunsuz uzun kullanım ömrü yeteneklerinin devamlılığı garantiler. Bu sebeple teknik servis kadromuzun tamamı, kombinizin kullanımı esnasında oluşabilecek tüm aksaklıkları hızlı ve tam çözüme kavuşturacak yeterlilikte uzmanlardan oluşmaktadır.

Bakım ve onarım hizmetlerinde, hizmet alacağınız servisin yetkilimiz olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Yetkilimiz olmayan teknik servislerden alınan hizmetler garanti kapsamımız dışında kaldığını unutmayınız.

Ürettiğimiz tüm yoğuşmalı kombilerimiz güvencemiz altındadır.

Teknik servis hizmeti için 0850 255 0 737 nolu müşteri hattımızdan bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki servis talep formunu kullanarak servis talebinizi iletebilirsiniz.

Teknik Servis Talep Formu;

Mesajınız mesai saatleri (09:00 - 18:00) içerisinde cevaplanacaktır.